zzrs Soča

Obvestila, novice, pohvale, pritožbe ...

Moderator: bully

zzrs Soča

OdgovorNapisal/-a jernejG » 04 Avg 2013 12:07

Pozdravljeni.
Imam nekaj vprašanj za vas.
Zopet seo sem lovil sem imel po moje karto ujemi in spusti. In sem lovil od kampa Klin navzdol- ob cesti je taka pot ,kjer je kakšen tolmun pa vržeš potezanko.
Mogoče veste je to ista karta,a smem sploh loviti tam.Ker je tega kar nekaj me zanima ,če bi mi lahko vi povedali,kje bi po vaše imel največ možnosti da bi ujel recimo kaj večjega.Kjer sem jaz lovil je samo pri kampu Klin tam ko pride iz korit ven, je ena večja soška postrv. Ostalo pa kjer sem lovil je bila voda do 30 cm in brez tolmunov.Če bi rabili družbo pa se takoj ponudim.
1-Kakšno je stanje v bližnji prihodnosti za ribolov(po dežju,da malo naraste ali je že sedaj dobra)
2-Kot sem napisal,kje naj parkiram in probam srečo ,če pridem iz Trente.
Hvala lepa. m dobil za rojstni dan karto zzrs Soča.
Na kart piše od sotočja z Lepeno do mostu v Kršovcu,da je dovoljen ribolov.
Lansko leto k
jernejG
Anonimna ikra
Anonimna ikra
 
Prispevkov: 5
Pridružen: 14 Feb 2009 12:05

Re: zzrs Soča

OdgovorNapisal/-a klemen11 » 05 Avg 2013 07:57

Zdej je vodostaj zelo nizek,počakej rajši da se voda dvigne in da bo motna,tam pri koritih pa verjemi da ni samo 1 velika,se splača jit zvečir tja pridejo lepe vn lovit ponoči.Od trente dol lahko parkiraš ob cesti kjer koli maš prostor in greš pol do vode ali pa na urejenih vstopnih mestih za kajakaše.Zdej se ti splača tudi lipana lovit samo so zelo zbirčni sploh čez dan.
klemen11
Popularni smuč
Popularni smuč
 
Prispevkov: 513
Pridružen: 06 Jul 2009 17:57
Kraj: bovec
Član RD: Tolmin


Vrni se na Muharski forum

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron

x