Nalaganje slik direktno na forum

Obvestila, novice, pohvale, pritožbe ...

Moderator: bully

Re: Nalaganje slik direktno na forum

OdgovorNapisal/-a Glavnik » 28 Feb 2012 10:24

Omenil bi še spletno stran www.picresize.com ki je zelo enostavna.
Ko prideš na stran izbereš prebrskaj/browse ali pa samo klikneš v okence in izbereš sliko.
Odpre se ti nova stran z naloženo sliko kateri lahko dodate effetkte jo rotirate etc.
Vglavnem če sliko želite le pomanjšati grete pod točko 2.Resize your picture-make my picture Izberete Costum size in spodaj se vam odprejo mala okenčka. Namesto procent izberete Pixels in vpišete željene dimenzije. Poscrollate do dna strani in kliknete I'm done resize my picture. Odpre se nova stran ,kliknete save to disk in to je to.

To jaz uporabljam na šihtu, da ne downloadam kakih nelicenčnih programov shifty .

lp,

Luka
Uporabniški avatar
Glavnik
Ikra
Ikra
 
Prispevkov: 125
Pridružen: 11 Avg 2011 08:48

Re: Nalaganje slik direktno na forum

OdgovorNapisal/-a peršl » 21 Jul 2013 17:47

Ko prebiram tole temo, bi opozoril vse nove uporabnike na program za zmanjševanje slik - VSO Image resizer, naj ga ne uporabljajo, ker obstaja velika možnost okužbe z trojanskim virusom (nažalost preverjeno). Virus se generira na koncu, če kaj spreminjamo pri file-u in kadar le-tega shranimo. Upam, da sem kakšnega forumca rešil!
Živi in pusti živeti - tudi ribam!
Uporabniški avatar
peršl
Anonimna ikra
Anonimna ikra
 
Prispevkov: 4
Pridružen: 03 Feb 2013 15:18
Član RD: Barje

Re: Nalaganje slik direktno na forum

OdgovorNapisal/-a dioniz » 21 Jul 2013 19:45

peršl napisal/-a:Ko prebiram tole temo, bi opozoril vse nove uporabnike na program za zmanjševanje slik - VSO Image resizer, naj ga ne uporabljajo, ker obstaja velika možnost okužbe z trojanskim virusom (nažalost preverjeno). Virus se generira na koncu, če kaj spreminjamo pri file-u in kadar le-tega shranimo. Upam, da sem kakšnega forumca rešil!


Lepo da si obvestil :!: :!: :!:
Slika

once you pop, you can't stop ;)
Uporabniški avatar
dioniz
Administrator foruma
Administrator foruma
 
Prispevkov: 4719
Pridružen: 18 Apr 2006 01:06
Kraj: Koper-Olmo
Član RD: Koper

Re: Nalaganje slik direktno na forum

OdgovorNapisal/-a ribičmiha » 16 Sep 2013 18:08

Mene zanima ali je kakšna možnost da bi naložil video direktno na forum? Raje bi sicer naredil tako da bi ga dal na youtube kanal ampak imam preslab internet in mi posnetke od 5min. nalaga po 10000min ali več.

Hvala in Lp
Lp Miha, pike fishing 4ever
Uporabniški avatar
ribičmiha
Anonimna ikra
Anonimna ikra
 
Prispevkov: 88
Pridružen: 27 Feb 2012 14:35
Kraj: Logatec
Član RD: Rd Cerknica

Prejšnja

Vrni se na Muharski forum

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov

cron

x